ونه سایت شما را احداث می کنیم، چگونه گرافیک سایت شما را طراحی می کنیم، چگونه کد های شما را ویرایش می کنیم و غیره. این تکنیک ها می توانند بازدید و ترافیک با کیفیتی را به سایت شما بکشانند، بدون نیاز به تبلیغات بصری سنتی، تنها از این طریق که اطمینان حاصل می شود که شما توسط افرادی که دنبالتان می گردند پیدا می شوید.

مزیت های بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO)

همانطور که قبلاٌ هم گفتیم، سئو یکی از حیاتی ترین عناصر در بیشینه کردن پتانسیل ترافیکی یک وب سایت است. بیش از 600 میلیون جستجوی آنلاین در طی هر ما در انگلستان انجام می شود و 85% کل کاربران اینترنتی معمولاً چیزی که به دنبالش می گردند را از طریق سایت های جستجو پیدا می کنند. با اجازه دادن به امسپاد برای پیاده سازی راهبردهای SEO برای حضور بخشیدن به وب سایت شما در دنیای وب، این اطمینان را می دهد که وب سایت شما توسط بیشترین تعداد کاربر اینترنتی ممکن پیدا می شود.

تبلیغات کلیکی (PPC) چیست؟

کمپین های بازاریابی پرداخت برای هر بار کلیک یکی از موفق ترین روش های افزایش مستقیم بازدید وب سایت ها است. مشابه روش های تبلیغات سنتی، موتورهای جستجو با دریافت هزینه شما را در داخل لیست هایی می گذارند که در ازای هر بار کلیک کاربر بر روی لینک ارائه شده از تبلیغ کننده (صاحب سایت) پول دریافت می کنند. این لیست همان لیستی است که شما را در سه نتیجه اول هر جستجوی مرتبط قرار می دهد. این روش موثرترین روش برای تضمین قرار گرفتن در بالای لیست هاست، بنابراین راهبردی است که به زودی محبوبیت بالایی پیدا خواهد کرد.
امسپاد در کنار شما خواهد بود تا به شما در انتخاب بهترین کلمات کلیدی و قیمت گذاری برای هر بار کلیک تصمیم بگیرید. این مسئله به شما کمک خواهد کرد تبلیغاتی ایجاد کنید که کلیک بیشتری داشته باشند، که مسلماً در فروش بیشتر خدمات یا محصولات شما کمک خواهد کرد.

مزایای تبلیغات به روش تبلیغات کلیکی(PPC)

کمپین های تبلیغات کلیکی برای بازاریابی آنلاین مزایای متعددی دارند. برای مثال، نیاز به هیچ گونه تغییری در طراحی وب سایت تان نیست، و همانند کمپین بهینه سازی برای موتور های جستجو (SEO) منجر به افزایش ترافیک هدفمند و با کیفیت از سوی موتورهای جستجو می شود. این امکان وجود دارد که تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما و میزان هزینه پرداختی بابت کمپین را به طور دقیق محاسبه کنید. همانطور که قبلاً هم گفته شد به شما کمک خواهیم کرد تا عناوین مورد جستجو  را انتخاب کنید و شما قادر خواهید بود که به هر تعداد عنوان مورد دلخواه تان، چه کم و چه زیاد انتخاب کنید، و این موضوع به شما اجازه می دهد تا یک بودجه ماهانه تعیین کرده و به آن پایبند باشید. مزیت دیگر این است که این نوع کمپین ها می توانند در طول مدت زمان کوتاهی اجرا شوند.

ایجاد لینک چیست؟

ایجاد لینک هم همانند مباحث دیگر نقش به سزایی در موقعیت یابی در میان نتایج جستجو و همچنین نقش واضحی در افزایش بازدید کنندگان وب سایت تان دارد. خیلی از موتور های جستجو به این موضوع بسیار اهمیت داده و بنابراین از تعداد و کیفیت لینک هایی که از سایت های دیگر به وب سایت شما داده شده اند فاکتوری برای الگوریتم رتبه دهی به سایت شما می سازند. یعنی شما باید از سایت هایی لینک داشته باشید که موتورهای جستجویی مثل یاهو، گوگل و MSN آن سایت ها را دارای اهمیت می دانند. بنابراین امسپاد سایت هایی را مورد هدف قرار می دهد که به شما با ارزشترین لینک ها را ارائه دهند.

مزایای ایجاد لینک

ایجاد لینک، یک مزیت برای رتبه شما در موتور های جستجو است، چرا که موتورهای جستجو معمولاً تعداد لینک های به وبسایت شما را در الگوریتم هایشان در نظر می گیرند. در نتیجه این موضوع به این معنی است که بازدید حاصل از موتورهای جستجو به صورت موثرتر و با کیفیت تری به وب سایت شما ارسال شده و همچنین به این معنی است که سایت شما به صورت راهبردی بر روی سایت های دیگر و لیست های موجود دیگر بر روی اینترنت لینک خواهد داشت.

خدمات سئو