ز آن پست بیش از ۶۰۰ نظر در ۳ ماه ایجاد شد؛ بالای ۷۰۰۰ عدد به اشتراک گذاشته شد:

و صدها نفر بازاریاب و وبسایت افکار خودشان را به اشتراک گذاشتند مبنی بر اینکه آیا وبلاگ نویسی مهمان مرده است یا نه؟
برای اینکه محتوای شما ارزشمند باشد باید شخصی باشید که قابل اعتماد در نظر خواننده باشید، فردی باشید که خواننده بتواند بر روی بینش ارزشمند شما حساب باز کند. بنابراین در صورتی که محتوای منتشر شده در سایت نوین نباشد و یا مورد علاقه کاربران علاقه نگیرد باعث کاهش محبوبیت وبسایت می‌شود.

۴- چنانچه متن واقعا معتبر باشد و نیز با داده‌هایی حمایت شود

داده‌ها نقش اصلی را در محتوا ایفا می‌کنند. در واقع محتوای نوشته شده که مبتنی بر آورده داده محور باشد درستی آنچه می‌باشد که به اشتراک گذاشته‌اید. به عنوان مثال در محتوای نوشته شده زیر، نوعی از داده به اشتراک گذاشته شده است:

حالا زمان آن است که نشان دهیم چطور به طور دقیق محتوای ارزشمند تولید کنیم.

بهینه سازی برونی سایت یا سئو خارجی چیست

فرایند ۳ مرحله‌ای برای نوشتن محتوای ارزشمند در سال ۲۰۱۷

به همان اندازه که فاکتورهای ذکر شده در بالا مهم هستند، ۳ مرحله وجود دارد که باید برای ایجاد محتوای باررزش‌تر به کار برید:
مرحله ۱: نوشتن به طور ساده
مرحله ۲: جلوگیری از تکرار
مرحله ۳: به طور کلی حس کنجکاوی را تحریک کنید

  1. نوشتن ساده و به شیوه‌ای که خواننده بتواند درک کند: خوانندگان برای خواندن یک محتوا واژگان دشوار و کلمات پیچیده را نمی‌خواهند. در درجه اول زمانی که برای اولین بار پیشنویس خود را به پایان می‌رسانید چند روز به آن کاری نداشته باشید (در صورت امکان)؛ زمانی که چند روز متن را نبینید هنگامی که آن را دوباره می‌بینید با دید روشن‌تری می‌توانید بهتر آن را ویرایش کنید. در مرحله بعد همه اشتباهات را حذف کنید این اشتباهات شامل کلمات ضعیف مورد استفاده می‌شود که مناسب متن نیست. بنابراین به یاد داشته باشید که بهترین محتوای نوشته شده در ساده‌ترین واژگان است.
  2.  از تکرار در محتوا اجتناب کنید: در صورتی که تکرار کلمات و عبارات به طور مؤثر انجام شود باعث هدایت خواننده در محتوا می‌شود و باعث تقویت انتقال پیام به مخاطب می‌شود. به طور کلی نباید کلمات، عبارات و نظرات را به طور غیر ضروری تکرار کرد، به این دلیل که باعث کندی سرعت خواندن و ناامیدی خواننده می‌شود. بنابراین ایجاد یک پست کوتاه‌تر و مختصرتر بهتر از پستی پر از محتوای تکراری است.
  3.  بخش‌های متعدد حس کنجکاوی را در محتوای خود بپاشید: محتوای تولید شده باید به اندازه کافی قابل درک باشد و مقداری حس کنجکاوی مخاطب را تحریک کند؛ بدین صورت که خواننده بخواهد مطلب را تا آخر بخواند.

سئو چیست؟(بهینه سازی برای موتورهای جستجو)

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو که به اشتباه بهینه سازی موتورهای جستجو ترجمه شده است. روشی است که توسط آن محتوای درون سایت خود را به ترجمان بهتری برای موتورهای جستجو (در راس آن گوگل) قرار می دهیم.

سئو

 

سئو رقابتی است که پایانی برای آن نیست. مهم نیست که شغل مورد نظر چه قدر بزرگ است نکته مهم و مشترک این است که تمامی مدیران در تلاش هستند که محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند. از طرفی دیگر باید نام وب سایت در صفحه جستجوی گوگل حتما باشد و در این حالت است که سئو اهمیت پیدا می کند.

هیچ راه میانبری وجود ندارد که سایت شما در نخستین صفحه سرچ گوگل قرار گیرد. درست است که می توانید با دادن آگهی به Google adwords سایت خود را به لینک های اول برسانید اما برای اینکه سایت تان برای مشتری ارزش بیشتری داشته باشد و به صورت ارگانیک، در صفحه اول جستجو بیایید باید از استراتژی های سئو به صورت آگاهانه استفاده و آنها را پیاده سازی کنید. در اینجا ابزارهایی را که برای سئو کاربرد دارد را بررسی می کنیم.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو به دو قسمت تقسیم می شود:

  • سئو در کد (برنامه نویسی)
  •  سئو محتوا

 

سئو در کد:

شاید بتوان در این قسمت پیشنهاد های متفاوتی داد، اما بگذارید سرتان را درد نیاورم. از وردپرس استفاده کنید به دلیل اینکه بهینه سازی کامل در برنامه نویسی و کد آن رعایت شده است.

قبلا در مطلبی تحت عنوان “چرا وردپرس” توضیحات کاملی را ارائه نمودم. در مورد طراحی سایت هم به صورت تکمیل توضیحات ارائه شده است.

  • 2