چک بک لینکنکات کلیدی بک لینک :

کیفیت بک لینک بسیار مهم تر از تعداد بک لینک است

سوال اصلی این است :

دقیقا کدام یک لینک با کیفیت بالا است؟ و چطور می توانم آنها را بسازم؟

نحوه ی یافتن لینک های با کیفیت بالا

  موقعیت لینک شما در یک صفحه بسیار مهم است.هر چقدر به ابتدای صفحه نزدیکتر باشد ارزش آن بیشتر استAnchor Text بخش متنی قابل کلیک از لینک است.گوگل از متن لنگر(Anchor Text) به عنوان یک سیگنال رتبه بندی استفاده می کند.اینکه از چه متنی برای لینک استفاده می کنید بسیار مهم است

 

تعداد دامنه های ارجاع تأثیر بسیار زیادی بر رتبه بندی دارد

یعنی اگر ده لینک از ده دامنه بگیرید خیلی بهتر از این است که ده لینک از یک دامنه بگیرید

تنوع دامنه تاثیر قابل توجهی در رتبه بندی دارد.

لینک ها باید طبیعی باشند، به این معنی است که وب سایت نباید از راه های مصنوعی برای ایجاد لینک ها برای وب سایت های خود استفاده کند

لینک ها نه تنها برای وب سایت مهم هستند، بلکه برای موتورهای جستجو و سلامت کلی کل وب جهانی نیز اهمیت زیادی دارند.

چک لیست :

پیج اتوریتی » معیاری به عنوان جایگزین پیج رنک گوگل میباشد و عددی بین 0 تا 100 است . برای بررسی و مشاهده رتبه سایت تنها کافیست کلمه check page authority را در گوگل سرچ نمایید . هر چه این عدد بالاتر باشد سایت قدرتمند تر است. سایت های زیادی برای چک کردن این موضوع وجود دارد ولی به نظر من بهترینشان این سایت است:

سایت چک کردن گروهی پیج اتوریتی و دامین اتوریتی   prepostseo

دارای محتوا باشد »لطفا بررسی کنید سایتی که در ان لینک سازی انجام میدهید صرفا برای فروش بک لینک نباشد و یک سایت واقعی باشد . سایت های مناسب برای لینک سازی باید محتوا داشته باشد و به صورت مرتب اپدیت شود تا بتواند به سایت شما کمک کند .

تعاد صفحات اینکس شده بالایی در گوگل باشد

این هم یکی از فاکتورهای معتبر بودن یک سایت است . در سایت زیر می توانید سایت ها را به صورت 5 تایی (گروهی) از نظر تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل بررسی کنید :

سایت چک کردن گروهی تعداد صفحات فهرست شده (ایندکس شده) در گوگل

بازار سید اسماعیل نباشد !!! بعضی سایت ها تنها برای خرید و فروش لینک ساخته شده است . دقت داشته باشید استفاده از این سایت ها برای لینک بیلدینگ احتمال پنالتی شدن را چند برابر میکند . (نمونه » سایت های تبادل لینک که هزاران لینک در آن است .)

اسپم اسکور آن پایین باشد » اسپم اسکور ، معیاری است که توسط سایت موز (MOZ.COM) ارائه میشود . این عدد هر چقدر رو به پایین باشد یعنی سایت مورد نظر اسپم نیست . اسپم شناخته شدن سایت ها دلایل مختلفی دارد . ارتباط این موضوع به پنالتی گوگل نیز بسیار بالاست 

سایت چک کردن اسپم اسکور (امتیاز اسپم بودن- هر چه پایینتر باشد بهتر است-مثلا برای سایت ما این امتیاز صفر است)

.
ترجیحا” هم موضوع باشد » تاثیر لینک سازی در سایت های هم موضوع بالاست اما این به تنهایی دلیل نمیشود که در بقیه سایت ها لینک بیلدینگ اشتباه است و تاثیر ندارد . این سوال بیشتر مشتریان در زمان خرید بک لینک است . پس دقت داشته باشید هم موضوع بودن یک امتیاز مثبت به شمار میرود .

استفاده از anchor مناسب » منظور از anchor همان کلمه ای است که به سایت شما قرار است لینک بدهد . انتخاب نامناسب این کلمه ممکن است به شما هیچ سودی نرساند در صورتی که هزینه زیادی انجام داده اید .
پس در انتخاب anchor احتیاط کنید .

فالو و نوفالو بودن لینک » دقت داشته باشید هر لینکی نباید فالو یا نوفالو (No follow) باشد . برای سفارش لینک بیلدینگ  بهتر است لینک ها را فالو درج کنید . زیرا لینک های نوفالو از دید گوگل کم ارزش به حساب می آیند و گوگل صرفا یک لینک دهی معمولی به حساب می آورد . از لینک نوفالو بیشتر برای مشخص کردن منبع محتوا استفاده میشود .

لینک به صفحه مشخص » لینک بیلدینگ را باید جدی بگیرید ! اگر سایت شما یک سایت خدماتی است و محتوا ندارید بهتر است به صفحه خدمات مورد نظر و اگر سایت شما دارای محتوا است (مثل سایت های دانلود) بهتر است به صفحه دسته بندی یا کیوردی که مد نظر است هدایت شود .
لینک بیلدینگ های هزار تایی ! »اسپم کامل ! لینک شما در این نوع لینک بیلدینگ در هزاران دیرکتوری که ممکن است بسیاری از آن ها اسپم باشند درج میشود . این مورد را به هیچ عنوان استفاده و حتی تست نکنید چون احتمال نابودی سایت شما بسیار بالا میرود .

ما در صفحه اصلی سایتمان فرمی درج کرده ایم که شما می توانید مستقیما بک لینک خود را در همین سایت به صورت فالو ، دائمی و رایگان درج کنید :

ورود به صفحه اصلی سایت