ای که توسط این downloader دریافت می شوند در یک صف یا queue قرار می گیرند و بعد بصورت زمانبندی شده و اولویت بندی شده دانلود می شوند و به همراه متن و MEAT data ها در درون سیستم ذخیره سازی موتورهای جستجو قرار می گیرند. امروزه Crawler های حرفه ای در دنیا دیده می شود که مشهورترین و قدرتمند ترین آنها بدون شکر google crawler است . بدون استفاده از Search Engine Crawler ها یا همان Spider ها دیگر نه نتیجه ای در موتورهای جستجو به شما نمایش داده می شود و نه صفحه ای در این نتایج بروز رسانی می شود.

صحبت های بسیاری در مورد سئو و بهینه سازی وردپرس و تکنیک های آن انجام میشود اما در سالهای اخیر صحبت های زیادی پیرامون سئوی منفی یا همان negative SEO در دنیای اینترنت صورت گرفته است.
البته مفهوم سئوی منفی چیز جدیدی نیست ولی با سیاست های گوگل پررنگ تر از قبل شده است.
در این نوشته از مکانیک وردپرس، به بررسی سئو و بهینه سازی منفی پیپردازیم…

سئو و بهینه سازی منفی چیست؟

سئو منفی چیست؟

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو هدفی جز بهبود جایگاه شما در کلمات کلیدی مشخص و جذب بازدیدکننده از موتورهای جستجو ندارد، سئوی منفی فعالیت هایی عموما خارج از مجموعه شماست برای مقابله با موفقیت تان. بنابراین هر زمان شخصی تلاش کند که جایگاه شما را در نتایج جستجوی گوگل پایین بیاورد و از این طریق بازدید سایت شما را کاهش دهد در حال انجام سئوی منفی است.

تقریبا همه ما میدانیم که گوگل با استفاده از الگوریتم های فوق پیشرفته خود میتواند به بررسی تمام لینک های موجود در فضای اینترنتی بپردازد. در نتیجه اگر لینک هایی که برای سایت خود کسب میکنیم میتوانند مشکلاتی بهمراه داشته باشند پس لینک هایی که دیگران به سایت ما نیز میدهند از این قاعده مستثنی نیستند، اینجاست که سئوی منفی وارد میشود.

در سال ۲۰۰۷ مت کاتس در مصاحبه ای با مجله ی Forbes اعلام کرد که از بین بردن جایگاه یک رقیب در نتایج گوگل با استفاده از لینک های مخرب غیر ممکن نیست ولی بسیار مشکل است. ما همواره تکنیک های جدید را دنبال میکنیم و به سرعت پادزهرهایی برای هرکدام تهیه خواهیم کرد.

  • 2