نگارش عنوان ثانویه دومین رکن اصلی جذب مخاطب است ما این را به شما نشان خواهیم داد :

Subheadline  یا عنوان ثانویه چیست؟

یک عنوان کوچکتر و ثانویه است که معمولا در عنوان اصلی بالای آن توضیح داده می شود.

تیتر ثانویه

ابتدا باید بک تیتر بسیار قدرتمند و شوکه کننده نوشت

سپس با تیتر ثانویه کاربر را به ادامه فکر کردن درباره عنوان ترغیب کرد

برای وردپرسی ها افزونه

Secondary Title

این امکان را ایجاد می کند که کادر جداگانه ای برای عنوان ثانویه داشته باشید :

 عنوان ثانویه

در صفحه توضیحات افزونه آمده :

عنوان ثانویه یک پلاگین ساده و سبک وزن است که یک عنوان جایگزین را برای پست ها، صفحات و / یا انواع پست های سفارشی اضافه می کند.

این پلاگین با یک صفحه تنظیمات اضافی همراه است که به شما امکان می دهد پلاگین را با توجه به نیازهای شما سفارشی کنید. تو می تونی تغییر کنی:

عنوان ثانویه یک پلاگین ساده و سبک وزن است که یک عنوان جایگزین را برای پست ها، صفحات و / یا انواع پست های سفارشی اضافه می کند.

این پلاگین با یک صفحه تنظیمات اضافی همراه است که به شما امکان می دهد پلاگین را با توجه به نیازهای شما سفارشی کنید. تو می تونی تغییر کنی

نکته مهم : این افزونه با بعضی قالب ها مشکل دارد و کار نمی کند !

کمتر از یک درصد سایت های ایرانی از یک عنوان بزرگ و اصلی به همراه عنوان ثانویه در صفحه اصلی خود استفاده کرده اند این در حالی است که اصولا برای هر نوشته ای در سایت باید همین شیوه را در پیش گرفت.

با بررسی سایت های ایرانی متوجه شدم فقط سایت هایی که در زمینه طراحی سایت هستند بیشتر از این شیوه استفاده می کنند :

نمونه ها :

آموزش عنوان نویسی  یک عنوان بزرگ و اصلی به همراه عنوان ثانویه در صفحه اصلی  یک عنوان بزرگ و اصلی به همراه عنوان ثانویه در صفحه اصلی  یک عنوان بزرگ و اصلی به همراه عنوان ثانویه در صفحه اصلی  یک عنوان بزرگ و اصلی به همراه عنوان ثانویه در صفحه اصلی  یک عنوان بزرگ و اصلی به همراه عنوان ثانویه در صفحه اصلی نحوه نگارش عنوان آموزش نگارش عنوان نحوه عنوان نویسی آموزش عنوان نویسی آموزش عنوان    آموزش عنوان نویسی

 

در اینجا راه دیگری برای نگاه کردن به فرمول وجود دارد:

عنوان. توجه خود را جلب کنید

زیرشاخه آنها را عمیق تر بکشید.

فراخوانی برای اقدام. به آنها بگویید چه باید بکنید

قوی ترین رشته های فرعی کسانی هستند که به طور مستقیم با کاربر صحبت می کنند و به آنها کمک می کند تا قدم بعدی را بکار گیرند

 

1) سرصفحه

دلیل اینکه سرفصل ها چنین یک معامله بزرگ هستند این است که آنها اولین چیزی هستند که یک کاربر هنگام بازدید یک صفحه وب به آن نگاه می کند. (بدیهی است، شما می خواهید خط اول را واقعا پاپ کنید.)

در اینجا یک نمونه ردیابی چشم برای نشان دادن قدرت تیتر است. با توجه به نقشه، چشم بیشتر زمان بیشتری را در سرفصلها صرف می کند تا هر بخش دیگر از صفحه.

عنوان های نوشته ها

با عنوان خودتان، باید چیزی را که توجه شما را به خود جلب می کند، بگویید، موتور خود را تغییر می دهد یا آن را هیجان زده می کند. اگر شما دلیل قوی ای برای تانک خود نداشته باشید، پس زیرنویس شما خوانده نخواهد شد. پایان داستان.

2) Subheadline

سرفصل های مربوط به انفجار باید خواننده را به محتوا بکشاند و آنها را به آنچه که شما در حال صحبت کردن یا صحبت کردن هستید بخواهید.

در اینجا سه ​​چیز است که می توانید با subheadline خود انجام دهید:

بیشتر توضیح بده. اگر محصول یا خدمات شما نیازمند یک توضیح بیشتر باشد، سعی کنید آن را با خط فرعی خود گسترش دهید.

درباره مزایا صحبت کنید سرفصل های سودمند عالی هستند. با تاکید بر اینکه چگونه یک محصول یا سرویس باعث بهبود زندگی کاربر خواهد شد، می توانید قدرت صفحه را به طور چشمگیری افزایش دهید.

تشویق اقدام یک زیرمجموعه نیز یک راه عالی برای به دست آوردن کاربران برای انجام کاری است. اگر شما با موفقیت عملیات را تشویق کنید، فقط یک hop کوتاه برای آنها است که روی دکمه تماس به عمل کلیک کنید در زیر.

ماهیت فرعی شما بستگی به موضوع شما دارد. شما می توانید یکی از تکنیک های بالا را انتخاب کنید، یا تقسیم تست انواع مختلف برای دیدن یکی از بهترین است برای کاربران شما.

3) تماس به عمل

تماس شما به عمل معامله را بسته می کند. سرفصل و زیرشاخه های شما باید خواننده را به اوج منطقی اقدام بر روی آنچه که می داند می دهد.

بدون این اقدام ، خواننده تعجب می کند: “چه اتفاقی؟” اجازه ندهید این اتفاق بیفتد. در عوض، کاربر را به پیامی که فقط خوانده اید پاسخ دهید.

اجازه دهید یک بار دیگر مدل را بررسی کنم:

عنوان. جلب توجه یا جرقه کنجکاوی.

زیرشاخه توضیح دهید، مزایا را نشان دهید یا اقدام را تشویق کنید.

فراخوانی برای اقدام. آنها را فرصتی برای انجام این کار می گذارند.

تاثیر این فرایند سه مرحله ای بر خواننده چه تاثیری دارد؟

عنوان. “این چیه؟”

زیرشاخه “من آن را می خواهم!”

فراخوانی برای اقدام. “من انجامش میدهم!”

بیایید به شیرجه رفتن عمیق تر به پنج چیز که subheads فوق العاده تولید می کنند.

5 عنصر که باعث می شود Subheadline خود را غیر قابل مقاومت کند

در اینجا عوامل کلیدی است که باعث می شود که زیرخاک شما روشن شود.

کلمات درست کلمات خود را به دقت انتخاب کنید زیرا شما نمیتوانید خیلی از آنها را استفاده کنید. در اینجا برخی از گزینه های گرفته شده از “لیست بزرگ 189 کلمات که تبدیل” بوفر گرفته شده: جدید، حساس، قابل توجه، راز، گرفتن، شما، معرفی، بهبود، شگفت انگیز، رایگان، زیرا، به طور ناگهانی، ترویج، افزایش، و غیره

در اینجا چند نکته برای کمک به فوکوس تنگ شده است:

طول مناسب را انتخاب کنید. یک زیربنای خوب باید چند ثانیه برای خواندن بگذرد. من توصیه می کنم که زیرنویس های شما بین 10 تا 30 کلمه باشد. دو برابر طول تیتر شما یک طول خوب است.

هدف برای مقدار مناسب اطلاعات به اندازه کافی به کاربر بگویید شما نمی خواهید همه چیز را توضیح دهیدشما می خواهید برخی از آن کنجکاوی را با آنها بمانید تا آنها روی CTA زیر کلیک کنند.

مقدار مناسب تشویق را شامل کنید. مهم است که از زیرمجموعه خود برای هدف مورد نظرتان استفاده کنید – برای متقاعد کردن کاربر برای تبدیل. برو جلو بروید و توقف های متقاعد کننده را بیرون بکشید!

نمونه های خارجی :

Avocode.png

 

Kalexiko.png

 

Fitbit.png

Chrome.png

 

Medium.png

CrazyEgg-1.png